Windykacja ratunkiem dla firm? Koronawirus a gospodarka

windykacja

Koronawirus sieje spustoszenie w polskiej gospodarce. Wiele firm nie jest w stanie normalnie prowadzić działalności, a więc normalnie zarabiać. Pojawiają się problemy z płatnościami. Ratunkiem może być windykacja.

Windykacja. Metody windykacji

W sytuacji, gdy wiele firm lub osób zalega nam z płatnością, trudno jest przyjrzeć się dokładnie każdej sprawie z osobna. Barierę mogą stanowić zarówno możliwości osobowe, jak i technologiczne, a także brak wiedzy o metodach windykacji. Warto wówczas zaczerpnąć pomocy ze strony kancelarii prawnej, specjalizującej się w odzyskiwaniu należności. Takiej jak nasza, czyli KPD Wiejak i Wspólnicy.

Problemy finansowe spowodowane pojawieniem się koronawirusa to dobry moment, by przetestować usługi naszej firmy. Tym bardziej że nie wiąże się to z żadnym ryzykiem. Przede wszystkim nie poniesiesz u nas żadnych opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie składa się wyłącznie z prowizji za sukces, success fee. Rozliczasz nas tylko ze skuteczności. Sam możesz określić czas, na jaki powierzasz nam swoje sprawy. Nie sprawdzimy się? Bez konsekwencji wypowiesz nam umowę. Zapewniamy jednak, że zostaniesz z nami na dłużej. Nigdzie nie uzyskasz takiej skuteczności, jak u nas. Skąd ta pewność?

Windykacja. Dobry zespół to podstawa

Przede wszystkim nasz zespół to najbardziej doświadczeni specjaliści od windykacji w Polsce. Jesteśmy w tej branży od wielu lat, dzięki czemu doskonale wiemy, jakie metody odzyskiwania należności poskutkują w przypadku różnych dłużników. Obsługujemy podmioty z branż bankowych, leasingowych, pożyczkowych, medycznych, transportowych i wielu innych. Dzięki temu wiele wiemy o specyfice Twojego klienta, a co za tym idzie – wiemy jak mu pomóc, by spłacił wobec Ciebie dług. Porzućmy stereotyp windykacji z początku XXI w., kiedy windykator był postrzegany jako zły szeryf. Dziś windykator przede wszystkim strażnik Twojego interesu.

Dysponujemy wszystkimi narzędziami, by z powodzeniem zadbać o Twoje interesy. Nawiązując z nami współpracę, otrzymasz dostęp do systemu, w którym sam zobaczysz, jakie czynności i w jakim czasie podejmujemy, by odzyskać należność. Współpracują z nami inspektorzy terenowi obecni w każdym zakątku Polski. Współpracują z nami radcy prawni i adwokaci, którzy pozwą Twojego dłużnika i skrupulatnie poprowadzą sprawę w sądzie.

Windykacja. Spróbuj z KPD

Pokażemy Ci, jak szeroki jest wachlarz możliwości odzyskiwania TWOICH pieniędzy. Z czasem sam będziesz wiedział co zrobić, by dłużnik o Tobie pamiętał.

Celem każdego jest zarabianie pieniędzy. Naszym celem jest zebranie ich dla Ciebie!

Poproś nas o wycenę >>>

Więcej o windykacji w KPD >>>

Więcej aktualności >>>

Tańsze paliwa na Orlenie. To reakcja na koronawirusa w Polsce