Jest zgoda na organizację wesel. Znamy szczegóły

organizacja wesel

Ministerstwo zgodzi się na organizację wesel do 50 osób – powiedział podczas konferencji prasowej wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. Szczegółowe wytyczne przedstawi Główny Inspektor Sanitarny.

– Często ostatnio poruszało się temat wesel. Myślę, że tego będzie dotyczyć najważniejsza rzecz, którą będziemy chcieli w najbliższym czasie zakomunikować – mówił ostatnio Cieszyński w programie Wirtualnej Polski „Newsroom”. Dziś na konferencji prasowej te słowa znalazły potwierdzenie w rzeczywistości – ministerstwo zarekomenduje organizację wesel do 50 uczestników.

Szczegółowe wytyczne przedstawi wkrótce Główny Inspektor Sanitarny. Wesela będą jednym z najważniejszych elementów czwartego etapu odmrożenia gospodarczego. Najprawdopodobniej organizować je będzie można już od lipca. Obowiązywać ma limit 50 osób.

Dotychczas rząd decydował o zmianie limitów w sklepach spożywczych, następnie otwarte zostały galerie handlowe, hotele, a w ostatnim czasie również restauracje. Oprócz tego od poniedziałku do pracy wrócą szkoły, gdzie zostanie zorganizowana opieka dla dzieci w klasach I-III. Kolejny etap spodziewany jest prawdopodobnie na początku czerwca.

Więcej aktualności znajdziesz TUTAJ.

Twoja firma ma problemy z płynnością finansową? Być może potrzebujesz skutecznej WINDYKACJI >>>

Kiedy będzie można zorganizować wesele? Rząd odpowiada